STRONA GŁÓWNA > ARTYKUŁY BHP > 3M 
 
OCHRONA PRZED COVID-19
ODZIEŻ
ODZIEŻ ZIMOWA
OBUWIE
RĘKAWICE
ARTYKUŁY BHP
     
    Ochrona głowy
    Ochrona słuchu
    Ochrona wzroku
    Ochrona układu oddechowgo
    Do prac na wysokości
     
    3M
    UNIVET
    PROTEKT
    HOWARD LEIGHT
    MSA
    DELTA PLUS
    FILTER SERVICE
    SECURA

CHEMIA GOSPODARCZA
ARTYKUŁY PPOŻ
APTECZKI
INNE
WYPRZEDAŻ
CENNIK DLA DYSTRYBUTORÓW

Wyszukaj

ZATYCZKI 3M 1100 I 1110

Wkładki z miękkiej pianki poliureta− nowej. Specjalny stożkowy kształt umożliwia dopasowanie do więk− szości przewodów słuchowych 

Wersje: 1100 bez sznurka / 200 par w opakowaniu, 1110 ze sznurkiem / 100 par w opakowaniu.

 

CE kat. II. EN 353−2. H=37; M=34; L=31; SNR=36 dB.

PÓŁMASKA 3M TYP 6000

 

Półmaska 3M™ Serii 6000 przy zastosowaniu odpowiednich elementów oczyszczających stanowi skuteczną i komfortową ochronę przeciw parom organicznym, gazom nieorganicznym i kwaśnym, amoniakowi oraz pyłom.
 
 CE kat. III. EN 140; 50*NDS

PÓŁMASKA 3M TYP 6800

 

Maska panoramiczna serii 6000S z nieuczulajacego elastomeru, łączniki bagnetowe 3M do połączenia z filtrami lub pochłaniaczami. Wizjer z PC, możliwość zabezpieczenia folią, duży wybór akcesoriów. Istnieje możliwość podłączenia do instalacji sprężonego powietrza.  
 

PÓŁMASKA FILTRUJĄCA 3M 8822 P2


Półmaska jednorazowa. Zastosowanie: budownictwo, hutnictwo żelaza i stali, produkcja metali nieszlachetnych. Ochrona przed sproszkowanymi substancjami chemicznymi, pyłem ziaren, pleśniami, grzybami, bakteriami.

CE kat. III. EN 149; P1, 4*NDS

NOWOŚĆ

PÓŁMASKA 3M TYP 7500

 

Półmaska 3M™ Serii 7500 przy zastosowaniu odpowiednich elementów oczyszczających stanowi skuteczną i komfortową ochronę przeciw parom organicznym, gazom nieorganicznym i kwaśnym, amoniakowi oraz pyłom.
 
 CE kat. III. EN 140; 50*NDS

 

FILTRY I POCHŁANIACZE 3M

Podstawowe filtry: 5911P1, 2125P2, 2135P3, 6035P3 oraz pochłaniacze: 6051A1, 6055A2, 6057ABE1, 6059ABEK1. Zastosowanie - półmaski 3M serii 6000 i 7500 oraz maski serii 6000S. Montowane na zaciski bagnetowe 3M. Dzięki dodatkowym akcesoriom można stosować kombinacja filtrów i pochłaniaczy.
 
CE kat. III. Filtry - EN 143; Pochłaniacze - EN 14387

HEŁM OCHRONNY G3000

 

Kask G3000 został zaprojektowany przy współpracy pracowników branży leśniczej w celu spełnienia wymagań dotyczących skutecznej ochrony, lepszej wentylacji i szerokiego pola widzenia.
* Model G3000 został wyprodukowany z wysokiej jakości plastiku ABS odpornego na działanie promieniowania ultrafioletowego i w testach pochłaniania oraz rozpraszania energii spadających obiektów osiągnął najlepsze rezultaty. Jest to jeden z najlżejszych kasków ochronnych dostępnych na rynku.
* Kask G3000 został wyposażony w większą liczbę otworów wentylacyjnych rozłożonych na większej niż zwykle powierzchni. Dlatego zapewnia maksymalny przepływ powietrza bez konieczności osłabiania wytrzymałości kasku.
* W celu zwiększenia pola widzenia, kask G3000 został zaprojektowany z krótszą osłoną, która jednak chroni nadal przed oślepianiem i zachowuje pozostałe właściwości.
* Obudowę modelu G3000 można obrócić o 180 stopni (w takim położeniu nadal spełnia wymagania oznaczenia CE), co jest wyjątkową zaletą w przypadku pracy na wysokości lub w ciasnych miejscach.
* Spełnia wymagania normy europejskiej EN 397 oraz dodatkowe wymagania w zakresie izolacji elektrycznej (440 V) — ważne dla modelu G3001 — i niskich temperatur (–30 °C).

Kolory: pomarańczowy, żółty, czerwony, biały, jaskrawozielony
Rozmiary: uniwersalny


NAUSZNIKI OPTIME II

 

Zaprojektowane, aby sprawdzać się w środowiskach dużego zagrożenia hałasem i tłumić bardzo niskie częstotliwości do minimum. Poduszki uszczelniające są wypełnione unikalną kombinacją pianki i płynu. Dzięki temu uzyskano znakomite uszczelnienie i obniżono nacisk poduszek uszczelniających, co w połączeniu z kanałami wentylacyjnymi zapewnia komfort użytkowania, nawet przez długi czas. OPTIME II to odpowiedni wybór do przemysłowych środowisk pracy o wysokim poziomie hałasu lub do pracy przy/w maszynach budowlanych, na lotniskach i w rolnictwie.  

Obok wersja nahełmowa.


NAUSZNIKI OPTIME III

 

Nauszniki przeznaczone do użytkowania w niezwykle hałaśliwych środowiskach. Własności ochronne oparte na nowej technologii wykorzystującej podwójnączaszę minimalizującą powstawanie rezonansu w czaszy tłumiącej. Rezultatem zastosowania tej technologii są znakomite wyniki tłumienia wysokich częstotliwości, bez szkody dla rozpoznawania mowy i sygnałów ostrzegawczych. Wysokie tłumienie niskich częstotliwości to rezultat akustycznego połączenia wszystkich elementów czaszy tłumiącej. Poduszki uszczelniające są szerokie i wypełnione miękką pianką tak, by zapewnić dobre dopasowanie i zminimalizować nacisk.

Obok wersja nahełmowa.


NAUSZNIKI OPTIME I

 

Uniwersalne ochronniki charakteryzujące się niewielkim ciężarem, stanowiące doskonałą ochronę przed hałasem o średnim poziomie. Połączenie niewielkich rozmiarów przy zachowaniu odpowiednio dużej przestrzeni wewnątrz nauszników, poprawia znacznie komfort pracy i ułatwia używanie ich z innymi środkami ochrony pracy. OPTIME I staną się naturalnym wyborem dla tych, którzy szukają nauszników ogólnego stosowania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla przemysłowych środowisk pracy o średnim poziomie hałasu, takich jak: warsztaty, drukarnie i zakłady włókiennicze, choć równie dobrze sprawdzi się przy pracach związanych z hobby lub strzyżeniu trawników. 

Obok wersja nahełmowa

 LOGOWANIE: gosc