STRONA GŁÓWNA > ARTYKUŁY BHP > Ochrona słuchu 
 
ODZIEŻ
ODZIEŻ ZIMOWA
OBUWIE
RĘKAWICE
ARTYKUŁY BHP
     
    Ochrona głowy
    Ochrona słuchu
    Ochrona wzroku
    Ochrona układu oddechowgo
    Do prac na wysokości
     
    3M
    UNIVET
    PROTEKT
    HOWARD LEIGHT
    MSA
    DELTA PLUS
    FILTER SERVICE
    SECURA

CHEMIA GOSPODARCZA
ARTYKUŁY PPOŻ
APTECZKI
INNE
WYPRZEDAŻ
CENNIK DLA DYSTRYBUTORÓW
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Wyszukaj


NAUSZNIKI OPTIME I

 

Uniwersalne ochronniki charakteryzujące się niewielkim ciężarem, stanowiące doskonałą ochronę przed hałasem o średnim poziomie. Połączenie niewielkich rozmiarów przy zachowaniu odpowiednio dużej przestrzeni wewnątrz nauszników, poprawia znacznie komfort pracy i ułatwia używanie ich z innymi środkami ochrony pracy. OPTIME I staną się naturalnym wyborem dla tych, którzy szukają nauszników ogólnego stosowania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla przemysłowych środowisk pracy o średnim poziomie hałasu, takich jak: warsztaty, drukarnie i zakłady włókiennicze, choć równie dobrze sprawdzi się przy pracach związanych z hobby lub strzyżeniu trawników. 

Obok wersja nahełmowa


NAUSZNIKI OPTIME II

 

Zaprojektowane, aby sprawdzać się w środowiskach dużego zagrożenia hałasem i tłumić bardzo niskie częstotliwości do minimum. Poduszki uszczelniające są wypełnione unikalną kombinacją pianki i płynu. Dzięki temu uzyskano znakomite uszczelnienie i obniżono nacisk poduszek uszczelniających, co w połączeniu z kanałami wentylacyjnymi zapewnia komfort użytkowania, nawet przez długi czas. OPTIME II to odpowiedni wybór do przemysłowych środowisk pracy o wysokim poziomie hałasu lub do pracy przy/w maszynach budowlanych, na lotniskach i w rolnictwie.  

Obok wersja nahełmowa.


NAUSZNIKI OPTIME III

 

Nauszniki przeznaczone do użytkowania w niezwykle hałaśliwych środowiskach. Własności ochronne oparte na nowej technologii wykorzystującej podwójnączaszę minimalizującą powstawanie rezonansu w czaszy tłumiącej. Rezultatem zastosowania tej technologii są znakomite wyniki tłumienia wysokich częstotliwości, bez szkody dla rozpoznawania mowy i sygnałów ostrzegawczych. Wysokie tłumienie niskich częstotliwości to rezultat akustycznego połączenia wszystkich elementów czaszy tłumiącej. Poduszki uszczelniające są szerokie i wypełnione miękką pianką tak, by zapewnić dobre dopasowanie i zminimalizować nacisk.

Obok wersja nahełmowa.

ZATYCZKI DO USZU BILSOM 303
200 PAR ( 400 SZT.)

 

Zatyczki przeciwhałasowe BILSOM 303 pakowane po parze w woreczki foliowe.

Kolor: biało-żółty
Producent: USA 
Rozmiary: L ( duże) S (małe)

ZATYCZKI DO USZU BILSOM 303 LUZ 400 SZTUK ( 200 PAR)

 

Zatyczki przeciwhałasowe BILSOM 303 pakowane luzem

Kolor: biało-żółty
Producent: USA 
Rozmiary: L ( duże) S (małe

ZATYCZKI NA PAŁĄKU 3M 1310 I 1311

 

Zatyczki z miękkiej, okrąglej pianki zmniejszają nacisk i zapewniają dokładne dopasowanie. Kształt pałąka został zaprojektowany do ułożenia z tyłu głowy lub pod brodą. Wymienne końcówki (1311). Masa 13 g.

CE kat. II. EN 352−2. H=30; M=22; L=19; SNR=26 dB.

ZATYCZKI 3M 1100 I 1110

Wkładki z miękkiej pianki poliureta− nowej. Specjalny stożkowy kształt umożliwia dopasowanie do więk− szości przewodów słuchowych 

Wersje: 1100 bez sznurka / 200 par w opakowaniu, 1110 ze sznurkiem / 100 par w opakowaniu.

 

CE kat. II. EN 353−2. H=37; M=34; L=31; SNR=36 dB.

DYSTRYBUTOR CONICDIS

Dystrybutor wkładek przeciwhałasowych jednorazowych. Zawiera 500 par wkładek CONIC500. Może stać lub być zawieszony na ścianie.

 

Kolor: niebieski

WKŁADKI VENITEX CONIC500

 

Opakowanie zbiorcze 500 par jednorazowych wkładek do dystrybutora CONICDIS. SNR 37

Kolor: żółty
Norma: CE EN352-2

WKŁADKI VENITEX CONICAP01

 

Wkładki przeciwhałasowe. Opakowanie zawiera jedną parę wkładek wielokrotnego użytku, z poliuretanu. Wkładkizamontowano na składanym pałąku z polipropylenu. Pałąk może być noszony pod brodą lub na głowie. Łatwe w przechowywaniu, idealnie nadają się do użytku dorywczego.SNR 24

Norma: CE EN352-2

WCONICAP01BR

 

OPIS TECHNICZNY :
10 par wymiennych wkładek przeciwhałasowych do CONICAP01: wkładki przeciwhałasowe na składanym pałąku.

Norma:
CE EN352-2

 LOGOWANIE: gosc