STRONA GŁÓWNA > ODZIEŻ ZIMOWA > DELTA PLUS 
 
ODZIEŻ
ODZIEŻ ZIMOWA
     
    Odzież robocza ocieplana
    Kurtki zimowe
    Kamizelki ocieplane
    Bluzy i polary
    Czapki zimowe
    Bielizna zimowa
     
    BEST
    POLSTAR
    PORTWEST
    DELTA PLUS
    INDUSTRIAL STARTER

OBUWIE
RĘKAWICE
ARTYKUŁY BHP
CHEMIA GOSPODARCZA
ARTYKUŁY PPOŻ
APTECZKI
INNE
WYPRZEDAŻ
CENNIK DLA DYSTRYBUTORÓW
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Wyszukaj

Nowe pozycje w tym dziale już wkrótce!

PANOPLY ISOLA 3w1

Kurtka z poliestru powlekanego PVC. Podpinka z pikowanego poliamidu odpinana na zatrzaski, z rękawami odpinanymi na zamek błyskawiczny i kieszenią na portfel. Kaptur zamocowany na stałe, chowany w kołnierzu zapinanym na zamek błyskawiczny. Zapięcie z przodu na zamek pod listwą na zatrzaski. Kołnierz prosty zapinany na zamek błyskawiczny do samej góry. 2 dolne kieszenie z klapami na zatrzaski, 2 skośne kieszenie do chowania rąk, 2 kieszenie na klatce piersiowej zapinane na suwak pod listwą na zatrzaski (jedna z nich na identyfikator), 1 kieszeń na klatce piersiowej na telefon, 1 kieszeń na portfel. Talia i dół kurtki ściągane sznurkiem. Mankiety proste. Szwy uszczelnione.
MATERIAŁY:
Na zewnątrz: 100% poliester powlekany PVC.
Wypełnienie: 100% poliester, 180 g/m2.
Podpinka: 100% poliamid pikowany.
Rozmiary:  S, M, L, XL, XXL
Kolory: granatowy

 

 

 EN343


PANOPLY ALASKA

Kurtka z poliestru Pongee powlekanego PVC z podpinką termiczną 3M ThinsulateTM odpinaną na zamek błyskawiczny. Szwy uszczelnione. Kaptur stały. Kołnierz podszyty polarem. Mankiety elastyczne regulowane taśmą na rzep. Dół kurtki oraz talia ściągane sznurkiem ze stoperami. Zapięcie na kryty zamek błyskawiczny pod podwójną listwą na rzep. 7 kieszeni z czego 1 wewnętrzna na portfel.

MATERIAŁY: Poliester Pongee powlekany PVC.
Podpinka: watowana 3M ThinsulateTM.

Rozmiary:   M, L, XL, XXL,
Kolory: czerwono-granatowy, niebiesko-granatowy, szaro-czarny

 

 

 EN343EN342

 

KURTKA HELSINKI
PRZEZNACZONA DO NISKICH TEMPERATUR
-20°C

 

Kurtka przeznaczona do pracy w bardzo niskich temperaturach, wykonana z poliestru powlekanego PVC. Podszewka pikowana z poliestru. Kaptur odpinany na zamek błyskawiczny. Zapięcie z przodu na zamek błyskawiczny pod listwą na zatrzaski. Kołnierz prosty zapinany na zamek do samej góry. 2 dolne naszywane kieszenie z kontrafałdą z klapkami zapinanymi na zatrzaski i 2 nakładane kieszenie na ręce. 2 kieszenie na piersi zapinane na zamek błyskawiczny z klapką na zatrzaski, z czego jedna wyposażona w dodatkowy element umożliwiający mocowanie identyfikatora. 1 kieszeń na telefon na wysokości klatki piersiowej. 1 kieszeń na portfel. Talia dopasowana za pomocą sznurka. Mankiety proste ze ściągaczami chroniącymi przed wiatrem. Szwy uszczelnione.
MATERIAŁY: Tkanina zewnętrzna : 100% poliester (PES) powlekany PVC.
Podszewka pikowana : 100% poliester.
Wypełnienie : 100% poliester 200 do 320 g/m.

Rozmiary: S/M/L/XL/XXL/XXXL
Kolorygranatowy

EN343 EN342 X.3.X

 LOGOWANIE: gosc